Nowa piosenka Artiste ^^ niesamowita jest ta piosenka. Sorry, że tak długo nie dodawałam postów, ale postaram to zmienić ;) Artiste- Gran derbi Europy (FC Barcelona) /Barcia

Tito Vilanova, były trener FC Barcelony. W latach 2008-2012 był asystentem Pepa Guardioli a w sezonie 2012/2013 został trenerem FC Barcelony. / Barcia

wtorek, 26 sierpnia 2014

Javier Mascherano przedłużył kontrakt z FC Barceloną do 30 czerwca 2018 roku. Umowa zawiera opcję przedłużenia o jeszcze jeden sezon oraz klauzulę odejścia w wysokości 100 milionów euro. /Catalonka

środa, 20 sierpnia 2014

Następny mecz będzie FC Barcelona vs Elche 24.08.2014 będzie mecz o 21:00 i to będzie 1 kolejka do ligi Hiszpańskiej i  odbędzie się w Camp Nou /Barcia

wtorek, 19 sierpnia 2014

FC Barcelona vs Club Leon 6:0

W meczu o Puchar Gampera FC Barcelona pokonała meksykański Club Leon 6:0. Gole strzelali: Messi, Neymar (2), Munir (2) i Sandro.
W barwach FC Barcelony zadebiutował Luis Suarez, który wszedł na boisko pod koniec drugiej połowy. Mógł on zagrać w tym meczu, ponieważ nie był to mecz oficjalny. Na jego debiut w oficjalnym meczu FC Barcelony będzie trzeba poczekać do 26 października (wtedy Barca gra z Realem Madryt). /Catalonka

poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Składy na mecz FC Barcelona vs Club Leon

FC Barcelona: Bravo; Alves, Mathieu, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitić, Iniesta; Rafinha, Messi, Neymar.
Ławka rezerwowych: Masip, Montoya, Pique, Xavi, Luis Suarez, Bartra, Song i Sergi Roberto. /Catalonka

czwartek, 14 sierpnia 2014

Obniżenie kary Luisa Suareza

Luis Suarez nadal nie będzie mógł zagrać w żadnym meczu do 26 października, ale od jutra będzie mógł trenować razem z drużyną FC Barcelony. /Barcia i Catalonka

sobota, 9 sierpnia 2014

Oficjalnie: Vermaelen piłkarzem FC Barcelony!

FC Barcelona i Arsenal osiągnęły porozumienie w sprawie transferu 29-letniego belgijskiego obrońcy, który podpisze kontrakt na pięć lat. Klub nie podał jeszcze kwoty transferu. Jego prezentacja odbędzie się jutro. /Catalonka

FC Barcelona vs HJK Helsinki 6:0

FC Barcelona pokonała HJK Helsinki 6:0. Gole w tym meczu strzelali: Munir (2), Sergi Roberto, Pique, Bartra i Sandro.
W przerwie meczu Luis Enrique zdecydował się na dwie zmiany. Edgar Ie zastąpił Gerarda Pique a Ivan Rakitić wszedł za Andresa Iniestę. Po piątej bramce Barca zwolniła tempo gry a trener dokonał kolejnych zmian w składzie. Z boiska zeszli: Alba, Sergi Roberto, Rafinha, Munir oraz Busquets, a zastąpili ich: Samper, Grimaldo, Halilović, Deulofeu i Sandro.
Według mnie jak Rakitić będzie dalej tak dobrze grał to już kibice Barcelony nie będą tak płakać za Fabregasem. Jak narazie najlepszy transfer tego lata :D /Catalonka

Składy na mecz FC Barcelona vs HJK Helsinki

FC Barcelona: Masip, Montoya, Pique, Bartra, Alba, Sergi Roberto, Busquets, Iniesta, Munir, Rafinha, Pedro
Rezerwowi: Ter Stegen, Bravo, Rakitić, Deulofeu, Ie, Grimaldo, Samper, Halilović i Sandro. /Catalonka

Nowy autobus FC Barcelony

Tak wygląda nowy autobus, którym jeżdżą piłkarze pierwszej drużyny FC Barcelony. /Catalonka

środa, 6 sierpnia 2014

Mecz FC Barcelona vs HJK Helsinki

W sobotę 9 sierpnia o 16:00 jest mecz FC Barcelona vs HJK Helsinki /Barcia

FC Barcelona vs Napoli

FC Barcelona przegrała z Napoli 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył Dzemaili w 79 minucie. W bramce Barcy zadebiutował Claudio Bravo, który rozegrał pełne 90 minut i w tym czasie popełnił jeden duży błąd i raz ocalił swój zespół przed stratą gola.
W 60 minucie na boisko weszli: Grimaldo, Edgar Ie, Sandro, Sergi Roberto, Samper i Halilović w miejsce Alby, Pique, Munira, Iniesty, Busquetsa i Rakiticia. W 75 minucie na boisku pojawili się również Deulofeu, Bagnack i Adama Traore.
W 79 minucie Szwajcarski piłkarz Blemir Dzemaili strzelał zza pola karnego i wydawało się, że Bravo bez problemu poradzi sobie z tym strzałem. Piłka wyślizgnęła się jednak Chilijskiemu bramkarzowi z rąk i wpadła do bramki. Barca miała kilka okazji żeby strzelić gola, ale zabrakło skuteczności u np. Pedro, Munira.
Ale i tak nie ma co płakać, że przegrali, bo to był mecz towarzyski :P /Catalonka

SKŁADY NA MECZ!

Składy na mecz z Napoli: Barcelona: Bravo; Montoya, Piqué, Bartra, Alba; Sergio, Rakitić, Iniesta; Rafinha, Munir i Pedro
Ławka rezerwowych: Ter Stegen, Masip, Sergi Roberto, Deulofeu; Ie, Bagnack, Grimaldo, Samper, Halilovic, Adama i Sandro /Catalonka

wtorek, 5 sierpnia 2014

Artiste - Bordowo Granatowy Rap (FC Barcelona)

/Catalonka

Artiste feat. Sillwest - Derbowy Rozejm (FC Barcelona & Real Madryt)

/Catalonka

Artiste - FC Barcelona

/Catalonka

Artiste - Symbol Zwycięstwa (FC Barcelona)

/Catalonka

Artiste - Więcej niż klub (FC Barcelona)

/Catalonka

Artiste - Bordowo Granatowe Życie (FC Barcelona)

/Barcia

Piłkarze powołani na mecz z Napoli

Lista powołanych na mecz z Napoli: Ter Stegen, Bravo, Masip, Montoya, Bartra, Pique, Alba, Busquets, Iniesta, Sergi Roberto, Rakitić, Rafinha, Deulofeu, Pedro, Edgar Ie, Grimaldo, Samper, Halilović, Adama, Munir i Sandro.
Przypominam mecz jutro o 20:00 ;) /Catalonka

niedziela, 3 sierpnia 2014

Mecz FC Barcelona vs OGC Nice

FC Barcelona vs OGC Nice 1:1 dla Barcy strzelił Xavi z karnego, tez był z karnego ale nie pamiętam kto strzelił xDD /Barcia