FCB

FCB

środa, 6 sierpnia 2014

FC Barcelona vs Napoli

FC Barcelona przegrała z Napoli 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył Dzemaili w 79 minucie. W bramce Barcy zadebiutował Claudio Bravo, który rozegrał pełne 90 minut i w tym czasie popełnił jeden duży błąd i raz ocalił swój zespół przed stratą gola.
W 60 minucie na boisko weszli: Grimaldo, Edgar Ie, Sandro, Sergi Roberto, Samper i Halilović w miejsce Alby, Pique, Munira, Iniesty, Busquetsa i Rakiticia. W 75 minucie na boisku pojawili się również Deulofeu, Bagnack i Adama Traore.
W 79 minucie Szwajcarski piłkarz Blemir Dzemaili strzelał zza pola karnego i wydawało się, że Bravo bez problemu poradzi sobie z tym strzałem. Piłka wyślizgnęła się jednak Chilijskiemu bramkarzowi z rąk i wpadła do bramki. Barca miała kilka okazji żeby strzelić gola, ale zabrakło skuteczności u np. Pedro, Munira.
Ale i tak nie ma co płakać, że przegrali, bo to był mecz towarzyski :P /Catalonka